Szczęśliwego, Nowego, już 2014-stego, Roku!

Czas szybko upływa. Jeszcze tak niedawno witaliśmy 2013-sty rok, a teraz przychodzi nam go pożegnać. Z jednej strony to miło, witamy i poznajemy coś nowego. Z drugiej strony – coś odchodzi, tracimy to na dobre. Bieżąca chwila jest odpowiednia, by w radosnym nastroju powspominać minione już dzieje. Czy jesteś z nich zadowolony? Pewnie tak, ale czy ze wszystkich? Nowy Rok to odpowiednia chwila do refleksji nad własnym życiem i postanowieniem zmiany go. Zmiany – na lepsze.

Mam nadzieję, iż wstęp zachęcił Cię do przemyśleń. Jeżeli tak się stało – szczerze się z tego cieszę. Jeśli nie – jest mi wciąż miło, że postanowiłeś to przeczytać. Chciałbym w tym miejscu tradycyjnie życzyć Ci dużo zdrowia i szczęścia w rodzinie, bo to one są najważniejsze, znalezienia drogi w Twoim życiu, bo kimże jest człowiek, który nie ma pasji ani miłości?, wytrwałego i konsekwentnego dążenia do swych celów, czego uwieńczeniem jest spełnienie najskrytszych Twoich marzeń, ciągłego rozwoju oraz poznawania nowych, ciekawych ludzi oraz informacji, by Twoje życie nie było szare, nudne i monotonne. Chcę Ci po prostu życzyć – szczerze, z całego serca – wszystkiego, co jest dla Ciebie najlepsze.

Przy okazji, jeśli masz ochotę, to serdecznie zapraszam do przejrzenia bardzo ładnie zaprezentowanych statystyk mojego bloga z zeszłego, 2013-stego roku. Bardzo dziękuję grupie WordPressa za ich przygotowanie! Miło jest je przejrzeć w tej jakże radosnej, wyjątkowej i pełnej refleksji chwili.

Szczęśliwego Nowego Roku!

1 komentarz do “Szczęśliwego, Nowego, już 2014-stego, Roku!

Dodaj komentarz